Get Adobe Flash player

Komplexný podporný SW nástrojom pre manažovanie procesov v zmysle noriem ISO 9001 a ISO/IEC 20000-1.

 viac info

FIRIS®  Lite je odľahčenou verziou robustnejšieho riešenia FIRIS®, zachováva si však jeho filozofiu. S FIRIS®  Lite bude pre Vás riadenie udalostí vo Vašej firme...

viac info

O spoločnosti

Spoločnosť ŽP Informatika s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Železiarní Podbrezová a.s. Vychádza z dlhoročných skúseností pôsobenia v oblasti poskytovania IT služieb a vývoja zákazníckych riešení. Realizovala široké spektrum riešení v podnikových aplikačných oblastiach vrátane úzko špecializovaných na hutnícky a strojársky priemysel. S takmer stovkou zamestnancov sa radíme medzi najväčšie a najsilnejšie IT spoločnosti na slovenskom trhu.

Zabezpečujeme nepretržité komplexné služby IT hlavne pre materskú firmu ŽP a.s. a pre skupinu ŽP Group vrátane servisu koncových zariadení, prevádzky, správy a rozvoja informačno-komunikačnej infraštruktúry a vývoja a prevádzky aplikačnej podpory. Viac ako 30 ročné skúsenosti s vývojom a prevádzkovaním firemných IS sme premietli do metodiky, pomocou ktorej poskytujeme našim zákazníkom riešenia tak, ako ich práve potrebujú. Nepredávame zákazníkom licencie za dodané SW riešenia – poskytujeme ich ako službu. Zákazník zaplatí iba za to čo naozaj využíva.

 

 

 

 

Naše úspechy

FIRIS®- víťaz súťaže ITSM Projekt roku 2011

viac info

 Porovnanie

Čo je pre Vás lepšie? FIRIS® 20 000 alebo FIRIS® Lite? 

viac info